Французи вже знають, яким складом зіграють зі збірною України. За повідомленнями електронних ЗМІ, головний тренер гостей Лоран Блан приготував невеличкий сюрприз.

Повідомляється, що на поле «Донбас Арени» сьогодні о 19:00 не вийде Самір Насрі, який забив єдиний м'яч у ворота англійців у першій грі групи D. Його замінить Янн М'Віла, який пропускав стартову зустріч через травму. За відомостями французької преси, рішення Блану далося непросто, хоча воно і не всім зрозуміле. Адже М'Віла в останніх іграх перед травмою не відзначався, і тренер відводив йому на поле по 6-7 хвилин наприкінці матчів, випускаючи півзахисника на заміну, повідомляє Інформаційний центр «Україна-2012».

Також немає у складі й Алу Діарра, причетного до голу англійців у ворота французів. Замість нього з перших хвилин вийде Марвен Мартен, який блискуче провів матч проти України рік тому.

З перших хвилин матч Україна – Франція почнуть: Льоріс - Дебюші, Рамі, Мексес, Евра - Кабай, М'Віла, Мартен, Менез, Рібері - Бензема.