У період з 1 червня по 2 липня щодня на номер «112» у середньому надходило близько 16 тисяч повідомлень. Усього за Євро-2012 диспетчерськими службами МНС оброблено понад 494 тисячі звернень за телефоном «112», у тому числі: м. Київ - понад 146 тисяч, м. Донецьк - 60 тисяч, м. Львів - 257 тисяч, м. Харків - 31 тисяча. Про це на прес-конференції в Інформаційному центрі «Україна-2012» повідомив перший заступник міністра МНС України Віталій Бут.
За його словами, запроваджена Міністерством схема функціонування номера «112» з переадресацією повідомлень на інші служби екстреної допомоги (номери 102, 103, 104) працювала як тимчасова і себе виправдала.
«Завдяки вжитим заходам, які проводилися в тісній взаємодії з правоохоронними та іншими державними органами, вдалося уникнути надзвичайних ситуацій та пожеж на стадіонах, у фан-зонах, місцях проживання уболівальників і утримати ситуацію контрольованою протягом усього періоду проведення турніру», - зазначив Бут.
Як повідомляв ForUm, 13 березня Верховна Рада України прийняла Закон «Про систему екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112».
5 квітня закон підписав Президент України Віктор Янукович.
Міністерство надзвичайних ситуацій і компанія Hewlett Packard 12 квітня підписали угоду про впровадження в Україні системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112.
Міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога повідомив, що уряд України виділив 452 млн гривень на проведення першого етапу робіт. Планувалося, за його словами, впровадити систему 112 у Львові, Харкові, Донецьку, Києві та області до початку Євро-2012.
17 травня голова Комісії конкурсних торгів МНС України Олег Цицак заявив, що підписаний між Міністерством та компанією Hewlett Packard договір про систему 112, не діє.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом