Труна, з якою англійські вболівальники 19 червня проводили акцію у Донецьку, виставлена в Інтернеті на благодійний аукціон.
Відповідне оголошення розміщене на сайті Інтернет-аукціону eBaY.co.uk. Торги щодо цього лоту триватимуть до 7 липня.
Саме оголошення зветься «Знаменита труна Сола Кемпбелла з Євро-2012 у Донецьку, на благодійність». До оголошення прикріплено дві фотографії - на першій труна і окремо кришка, на другій - два вболівальника у футболках з символікою Донецька і написом: «Тепер я не боюсь нічого - я був у Донецьку».
![](/files/2012_w26/groba.jpg)
У тексті оголошення поруч з фотографією труни наголошується, що цю труну використовували у своїй акції англійські вболівальники у Донецьку у дні Євро-2012. Уболівальники написали на труні «Кемпбелле, ти неправий!» і «Ми будемо робити те, що хочемо!». Так вони протестували проти висловлювань екс-капітана збірної Англії Сола Кемпбелла, який застерігав англійців від поїздки в Україну, бо це «небезпечне і расистське місце».
У повідомленні на сайті також йдеться, що продаж труни допоможе організаторам акції зібрати гроші для лікування Дениса Пустовіта, українського хлопчика, який бореться з лейкемією.
Організатори акції пропонують придбати труну самому Кемпбеллу, щоб заслужити прощення українців. Вони пропонують йому купити цей «символ смерті», щоб подарувати життя хворій дитині.
Стартова ціна труни складає 150 грн. За словами автора оголошення, саме за такою ціною вони придбали труну в Україні. Також автор оголошення зазначив, що готовий відправити лот із Донецька у будь-яку точку світу, якщо покупець погодиться заплатити 400 фунтів стерлінгів за доставку.
У реєстраційних даних продавця цього лота на сайті інтернет-аукціону у графі «країна походження» вказана Україна.
Нагадаємо, 19 червня у центрі Донецька англійські вболівальники провели невеликий хід з труною, яку вони привезли з собою із кемпінг-парку. Тим самим фани висловили протест проти необ'єктивного освітлення в Англії ситуації в Україні, а також проти висловлювань колишнього капітана збірної Англії Кемпбелла про те, що не варто їхати в Україну, тому що там дуже небезпечно.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом