У Донецьку завтра, 15 червня, у день проведення футбольного матчу між збірними України і Франції, буде обмежено рух транспорту у центральних районах міста з 15:00 до 23:00.
За даними прес-служби управління ДАІ МВС України у Донецькій області, буде обмежено рух по проспекту Миру (на ділянці від пр.75-річчя футбольного клубу «Шахтар» до вулиці Артема); вул.Челюскінців (на ділянці від пр.Миру до вул.Байдукова) і по пр.Титова (на ділянці від вул.Артема до вул.Челюскінців).
Крім того, на вулицях, які примикають до периметра безпеки стадіону «Донбас Арена»: вул.50 років СРСР (від бул.Шевченка до пр.Миру), пр.Титова (від вул.Університетська до вул.Артема), пр.Миру ( від пр.Красногвардійського до Набережної), ул.М.Ульянової (від бул.Шевченка до пр.Миру), вул.Набережна (від бул.Шевченка до пр.Миру). «Рух транспортних засобів за 4 години до початку матчу буде також обмежуватися», - повідомляє прес-служба.
У зв'язку з прибуттям до міста у день матчу офіційних українських та зарубіжних делегацій, у п'ятницю протягом дня періодично у центральній частині Донецька буде обмежуватися рух транспортних засобів.
Рух автотранспорту по бульвару ім.Пушкіна здійснюватися не буде.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом