Шведські фани мають давню традицію - зібратися за кілька годин до початку футбольного матчу на великій площі, поспілкуватися, і вже разом, дружною колоною, йти на стадіон. Турнір Євро-2012 теж не став винятком, пише Інформаційний центр «Україна-2012».

У дні проведення матчів у Києві за участю збірної команди Королівства Швеція (11, 15 і 19 червня) шведські уболівальники також проведуть традиційні футбольні марші.

За даними центру, збір уболівальників відбудеться о 14.00. на площі Лесі Українки, а сам марш стартує о 18.00 і пройде за маршрутом: пл. Лесі Українки - вул. Кутузова - вул. Московська - Кловський узвіз - вул. Мечникова - вул. Басейна - вул. Еспланадна - стадіон НСК «Олімпійський» (Північні ворота).

З огляду на це, частина центральних вулиць буде тимчасово закрита для руху автотранспорту. Водіям рекомендується взяти до уваги, що сьогодні, 11 червня,
з 13.30 до 18.45 рух транспорту на бул. Лесі Українки буде закрито в обох напрямках на ділянці від вул. Кутузова до вул. І. Кудрі.

З 17.30 до закінчення проходження маршу буде закрито рух транспорту на вул. Кутузова, вул. Московській (на ділянці від вул. Цитадельної до Кловського узвозу), Кловському узвозі (на ділянці від вул. Московської до вул. Мечникова), вул. Мечникова, вул. Басейній (на ділянці від вул. Шовковичної до вул. Еспланадної).

Як повідомляв ForUm, раніше шведські уболівальники звернулися до київської влади з проханням надати їм вільний маршрут перед грою їхньої збірної для традиційної ходи.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

360