У столиці з 22 червня до 15 липня частково обмежуватимуть рух бульваром Лесі Українки в Печерському районі. Обмеження пов'язані з проведенням планових дорожніх робіт, повідомили у КК «Київавтодор». Зокрема, комунальники облаштовуватимуть нове дорожнє огородження на розділювальній смузі. Роботи виконуватимуть щодня з 8:00 до 20:00.
Ремонтні роботи триватимуть на ділянці бульвару Лесі Українки від станції метро «Печерська» до Печерського шляхопроводу. У зв'язку з цим рух транспорту на зазначеній ділянці буде частково обмежений.
У «Київавтодорі» перепрошують за тимчасові незручності та закликають водіїв завчасно планувати свої маршрути з урахуванням змін в організації дорожнього руху.
Як повідомляло раніше ForUa, киянам пояснили причини підвищення тарифів на проїзд.
Автор: Тетяна Андрійко








