Близько 30% бізнесу повністю або тимчасово зупинило роботу в Україні, повідомив міністр фінансів Сергій Марченко, посилаючись на дані зі сплати податків.

«Наші попередні розрахунки зі сплати податків свідчать, що близько 30% економіки або не працює, або тимчасово не працює. Це підрахунки, виходячи зі сплати податку на доходи фізосіб, ЄСВ», - сказав він в ефірі телемарафону.

«Третина економіки зараз не функціонує», - додав глава Мінфіну.

Говорячи про переформатування роботи митниці, виходячи з військових умов, він зазначив, що дискусії точаться. Марченко нагадав, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль поставив завдання змінити підходи на митниці так, щоб її робота була максимально швидкою та прозорою.

«Ми над цим активно працюємо», – запевнив Марченко.

Він додав, що основний канал покриття потреб держбюджету - внутрішні та зовнішні запозичення, оскільки податкові та митні надходження значно знизилися через повномасштабну війну Росії. При цьому Україна обслуговує свій обов'язок у повному обсязі.

«Дефолт нам не загрожував і не загрожує. По-перше, не таке велике, особливо цього року, у нас боргове навантаження. По-друге, ми ретельно обслуговуємо наші борги. Такі слова ми не вживаємо. А ось для наших агресорів, ми сподіваємося, він незабаром настане», – зазначив Сергій Марченко.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

37
Теги