У столиці триває війна за тарифи на ЖКГ. Кабмін знову подумує про те, щоб скасувати останнє рішення КМДА про зниження тарифів на 5 відсотків, про що вчора заявив перший заступник міністра юстиції Євген Корнійчук.

Нагадаємо хроніку «бойових дій». Тарифи на комунальні послуги у Києві підвищилися з 1 червня. Проте Шевченківський районний суд столиці зупинив дію розпоряджень міськадміністрації про підвищення тарифів ЖКГ. 27 липня Київський апеляційний адміністративний суд своїм рішенням повернув нові комунальні тарифи.

Тим часом 17 липня Кабінет Міністрів ухвалив рішення про скасування нових тарифів на комунальні послуги у столиці і надіслав рекомендації Президентові України Віктору Ющенку скасувати відповідні розпорядження міськадміністрації.

При цьому 19 серпня перший заступник Міністра юстиції України Євген Корнійчук заявив про те, що Окружний адміністративний суд Києва заборонив Київській міськдержадміністрації підвищувати тарифи на житлово-комунальні послуги у столиці. Проте перший заступник голови міськадміністрації Анатолій Голубченко заявив про те, що київська мерія не отримувала постанови про заборону застосування нових комунальних тарифів.

Разом з тим Київська міськдержадміністрація трохи понизила тарифи на комунальні послуги у столиці у серпні-вересні.

Кияни ж отримують платіжки з новими, підвищеними сумами оплати.

Але проблема не тільки у юридичній війні між Кабміном і Київською міськадміністрацією. Проблема ще й у тому, що київські власті дуже невиразно пояснюють киянам, за що і чому ті повинні платити за комуналку мало не подвійну ціну. Ніхто і не пояснює, які саме пункти входять у тариф квартплати. Чи платимо ми за заміну лампочок у під'їздах, які міняємо самі? Чи за ремонт, який робимо за свій рахунок?

Так чи обгрунтовані тарифи на ЖКГ? За що ми платимо?

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1619