17 грудня в Москві президенти Росії та України підписали низку документів. Зокрема, РФ погодилася на третину знизити ціну на газ, видати $15 мільярдів кредиту, будувати міст Керч-Кавказ і так далі. Але для усвідомлення всіх позитивних і негативних наслідків цих домовленостей знадобиться не день і не тиждень. Що й не завадить сьогодні трактувати їх як тільки душі завгодно.

На сьогоднішній день економічні, політичні та соціальні проблеми України змішалися так, що Гордіїв вузол цьому хитросплетінню в підметки не годиться. Плюс, неможливо ігнорувати Євромайдан, який в пасіонарному пориві вимагає і підписання Угоди про асоціацію з ЄС, і звільнення політв'язнів, і зміни влади, і кращого життя для всіх і вся. При цьому чіткого сценарію, який забезпечить це найкраще життя для кожного українця, лідери протестного руху в одній зі своїх численних гучних заяв так і не озвучили.

Про те, як вплине на подальше життя України підписання «Московських» угод, ForUm запитав в українських експертів та політологів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1499 грн.
878