ВАКС обрав ексголові Офісу президента Андрію Єрмаку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави у розмірі 140 мільйонів гривень.
"Клопотання детектива НАБУ задовольнити частково. Застосувати до підозрюваного Андрія Єрмака запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з дня його фактичного затримання. Визначити підозрюваному заставу в розмірі 140 мільйонів гривень", - рішення суду.
У разі внесення застави, Єрмак повинен прибувати до слідчого за кожною вимогою, повідомляти про зміну місця свого проживання чи роботи, не відлучатися за межі Києва, здати на зберігання свої паспорти, утриматися від спілкування із підозрюваними та свідками, повідомляє "Українська правда" .
Зокрема із підозрюваними Чернишовим, Міндічем, Лисенко, Опальчуком, Сіранчуком, Медвєдєвою.
Єрмак мусить, у разі внесення застави, носити е-браслет.
Ухвала суду підлягає негайному виконанню після оголошення. Оскаржити її можна протягом 5 днів після оголошення і набирає законної сили після закінчення строку подання апеляції.
Повний текст ухвали планують оголосити 18 травня.
Адвокати Єрмака в залі суду заявили, що будуть оскаржувати рішення ВАКС.
Єрмак заявив, що у нього немає коштів на заставу, але сподівається на друзів.
Фото: соцмережі.
Автор: Галина Роюк








