Працівники Росатома на камеру розповіли, чому вони під час війни перебувають на нашій землі, та що відчувають, на власні очі спостерігаючи все, чим живе зараз Україна. Про це пише НАЕК «Енергоатом».

Спростовуючи фейки московії, яка намагається переконати МАГАТЕ у тому, що росіян-атомників силоміць утримують на РАЕС, вони розповіли: «Ми з 22 лютого перебуваємо на території України. Ми прибули залізницею, привезли важливий вантаж – радіоактивне паливо для Рівненської атомної станції. 17 березня ми повністю його розвантажили й передали станції.17 березня ми цілком завершили свою роботу за інструкцією та за договором. Претензій до приймаючої сторони немає. Ми працювали в гарних умовах».Поділилися й своїми «враженнями» від того, як виглядає «спецоперація кремля» не з екранів рос-тв, а зсередини країни, в яку вторглися війська їхньої держави: «З початку війни в Україні ми бачимо ті жахи, які творять наші співвітчизники. Вони вбивають дітей, матерів, громадян України. Тут ми побачили всю правду», – сказали фахівці Росатома.

Представники Росатома також згадали про військовослужбовців із рф. «…Не розуміємо, як офіцери можуть віддавати наказ бомбити атомні станції. Ми розуміємо, що наслідки цього можуть виявитися плачевними та призвести до ядерної катастрофи. І не розуміємо, чому відбуваються обстріли Чорнобильської та Запорізької атомних станцій».

А останні слова на записі навіть не потребують коментарів: «Ми не бажаємо у цьому брати участь та мати до цього відношення. Після всього побаченого нам страшно повертатися».

Нагадаємо, Російськая Федерація поширує дезінформацію в МАГАТЕ про нібито утримування російських спеціалістів-атомників на Рівненській АЕС, повідомляє Міністерство закордонних справ України.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

67
Теги