Деякі політики передбачають, що після виборів ситуація в країні стане гіршою в економічному, політичному і морально-психологічному плані. Схоже, в останній сфері масові порушення можуть виявитися до згаданої дати, принаймні, серед тих, хто живо стежить за розгортанням подій в багатосерійці «Політична реклама». Не дивлячись на те, що рекламні бюджети політичних блоків переступили позначку в мільярд доларів (за підрахунками голови комітету "Рівність можливостей" Олександра Чекмишева) продукт вийшов вельми ширвжитковий, що нагадує рекламу зразка 90-х з якимсь додаванням порно і жаху. Неабияк налякавши знесилений електорат, творці реклами випускають на сцену героя-рятувальника, тобто замовника реклами. І так з серії в серію. Найбільшого успіху в цьому досягли «регіонали». Важко заснути, проглянувши на ніч рекламне творіння, профінансоване «Трудовою Україною» енд Партією «Союз». Турбує питання – чи набереться в Україні 3% зоофілів? Ще виборця «годують» добрим Кличком, підозрюють у зраді Майдану, переконують у своїй справедливості, а всіх геніїв як одного записують у комуністи. Навіть Литвин, що нагадує Будду і одночасно Мону Лізу, котрий постійно усміхається в натовпі колег, які б’ють один одного, не може урівноважити змучену переглядом уяву виборця.
Тішить, що тортури вершинами рекламного мистецтва за два тижні закінчаться. У людей, з чиєї прямої чи непрямої провини нам доводиться дивитися всю цю рідкісну красу - політологів, політтехнологів і депутатів, ми і вирішили запитати: що здивувало і запам'яталося, чия реклама ефективна, а що навпаки – дратує? Наскільки якість реклами впливає на вибір виборця?
До речі, за словами все того ж експерта Чекмишева лідером по фінансових витратах на політичну рекламу є Партія регіонів, за нею - «Наша Україна» і Блок Юлії Тимошенко.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом