В Україні станом на 18 березня погоджено дев'ять гуманітарних коридорів для евакуації людей із населених пунктів, постраждалих унаслідок обстрілів російськими військами. Про це повідомила  віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Так, у Донецькій області запланована евакуація з Маріуполя до Запоріжжя. «Колона автобусів із бензовозом продовжила рух із Василівки. Після 9-ї ранку із Запоріжжя виїжджає друга колона автобусів з маріупольцями, яким вдалося вирватися з міста, будемо перевозити з Бердянська до Запоріжжя. Тим, хто, на жаль, іде пішки, буде організована допомога в місті Мангуш», – зазначила вона.

У Сумській області гуманітарні коридори погоджені з міст Суми, Тростянець, Лебедин та Конотоп, а також із селищ Краснопілля та Велика Писарівка до Полтави.

У Харківській області запланована доставка гуманітарної допомоги до міст Балаклія та Ізюм.

На завтра, 19 березня, опрацьовуються маршрути направлення гуманітарної допомоги до міст Херсонської та Луганської областей.

Ірина Верещук нагадала номери телефонів Національного інформаційного бюро: 1648 та (044) 287-81-65.

«Ця гаряча лінія розрахована на первинний збір інформації та комунікацію з постраждалими. Лінія також функціонуватиме в месенджерах. Прошу тих, у кого є запитання і хто хоче отримати інформацію про загиблих, зниклих безвісти, військовополонених, незаконно утримуваних РФ, зокрема мирного населення, – телефонуйте, і ми будемо допомагати», – наголосила віце-прем'єр-міністр.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

45
Теги