Екс-міністр доходів і зборів Олександр Клименко заперечує всі звинувачення в нібито керівництві великою схемою ухилення від сплати податків і має намір повернутися до України у найближчому майбутньому. Про це він розповів в інтерв'ю американській тележурналістці Крістіенн Аманпур в ефірі її ток-шоу на телеканалі CNN International.

Аманпур запитала екс-міністра, чи визнає він недоліки роботи його адміністрації.

«Звичайно, недоліки були. Ми не встигли завершити такі проекти, наприклад, як податки з фізичних осіб, спрощення податкових платежів. Але є речі, якими я особисто пишаюся. По-перше, ми запросили PricewaterhouseCoopers, найкращу аудиторську компанію, допомогти нам з проведенням реформ у Міністерстві, що дозволило запровадити антикорупційну стратегію в нашому міністерстві», - зазначив Клименко.

Екс-глава Міністерства доходів і зборів заперечує звинувачення в тому, що він керував великою схемою ухилення від сплати податків, а також мережею фантомних фірм, які використовувалися для корупційної діяльності.

«Ніхто не бажає знати, що я був міністром-технократом. У лютому не було правосуддя, була лише революційна необхідність і політичні чистки», - заявив Клименко, підтвердивши свій намір повернутися в Україну.

«Я сподіваюся повернутися в Україну в найближчому майбутньому. Я постійно думками з моєю країною та її людьми, і я простягну руку допомоги своєму народу, не зволікаючи ні хвилини. Не можу дивитися на те, що відбувається без болю в серці. Я хочу допомогти Україні», - заявив він.

Як зазначає CNN, українська економіка стоїть на колінах у світлі тривалого воєнного конфлікту. За твердженням МВФ, країні знадобляться ще мільярди дотацій.

Відповідаючи на запитання з приводу ситуації на сході, Клименко заявив, що «Донбас завжди був і є частиною України».

«Я вважаю, що східний Донбас має сам вирішити, частиною чого їм бути. Важливо почути Донбас сьогодні, його рішення, його голос повинен бути важливий... Я впевнений, багато чого потрібно зробити для об'єднання України замість роз'єднання, як це робиться зараз - тому що жителі Донбасу фактично «викреслюються» з українського народу», - заявив Клименко.

Ток-шоу Крістіенн Аманпур виходить на телеканалі СNN International.

З українських політиків у ток-шоу раніше брав участь Президент Петро Порошенко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

26
Теги