Міністерство аграрної політики і продовольства створило робочу групу з перевірки діяльності державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт».

Як повідомляє прес-служба Мінагрополітики, наказом міністра Павленка створено й затверджено склад робочої групи з перевірки діяльності підприємства.

«У зв'язку з численними зверненнями громадян щодо дій керівництва підприємства прийнято рішення про систематизацію таких звернень за допомогою «гарячої лінії» Мінагрополітики. Телефонуйте у call-center з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00 за телефоном 0-800-502-410», - йдеться в повідомленні.

Звернення громадян дозволять провести повну й ефективну перевірку державного підприємства і сприяти прозорій та відкритій діяльності надалі.

Згідно з рішенням Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2014 року, Мінагрополітики України доручено вжити невідкладних заходів щодо кадрових змін керівництва ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт», ПАТ «Аграрний фонд» та державної спеціалізованої бюджетної установи «Аграрний фонд».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1475 грн.