Суд другої інстанції визнав недостовірними озвучені раніше Службою безпеки України інформацію про причетність Олександра Клименка до фінансування провокацій, що відбулися 2 травня в Одесі.

Зокрема, 3 листопада 2014 року Апеляційний суд Києва підтвердив рішення Шевченківського районного суду від 6 серпня 2014 року, який задовольнив позов про захист честі та гідності екс-міністра доходів і зборів і відхилив апеляцію СБУ.

Найближчим часом адвокатами Олександра Клименка також буде поданий позов про захист честі та гідності у зв'язку з нещодавно оприлюдненими в ЗМІ заявою Генеральної прокуратури України про нібито причетність екс-міністра доходів та зборів до діяльності «Грін-Банку», ліквідацію якого планує Національний банк України.

Як стверджують адвокати, їхній клієнт ніколи не мав і наразі не має жодного стосунку до діяльності «Грін-Банку», не входив до складу засновників цієї фінустанови і взагалі не мав з нею або її представниками ніяких фінансових взаємовідносин. Тому позов має всі підстави бути виграним як в суді першої інстанції, так і на більш високих рівнях.

Нагадаємо, 11 липня 2014 року на сайті Генеральної прокуратури України з'явилося повідомлення такого змісту: «Генеральна прокуратура перевіряє причетність банку Клименка до фінансування тероризму і сепаратизму на сході України». У той же день на своїй сторінці в мережі Facebook екс-міністр спростував цю інформацію: «По-перше, вперше взагалі чую про такий банк. По-друге, офіційно заявляю: ніякого стосунку до цього банку я не маю. Так само як і до будь-яких інших банківських установ, які незаконно використовувалися або навіть зараз використовуються для переведення безготівкових коштів у готівку та залучення їх до тіньових схем».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1373 грн.
104