Сьогодні, у вівторок, відкрилася сьома сесії Верховної Ради України.

На урочистому засіданні були присутні Президент України Віктор Янукович, прем'єр-міністр України Микола Азаров і міністри, глави Нацбанку, Фонду держмайна, інших відомств та судді.

Глава держави Віктор Янукович у своєму виступі закликав усі гілки влади об'єднати зусилля, направлені на підвищення рівня життя людей.

Звертаючись до народних депутатів, він підкреслив: «Для мене не має значення – опозиція чи коаліція, тому що депутати всі рівно. І я з повагою ставлюся до вас усіх, і хотів би, щоб ми з вами разом будували майбутнє нашої країни».

Янукович зазначив, що хотів би, щоб у залі ВР був «завжди присутній розум, який би переважав над емоціями і політичними пристрастями».

Президент сказав, що готовий зробити все заради того, щоб Верховна Рада України ухвалила доленосні для країни рішення». За його словами, ці рішення «повинні навести в Україні лад».

Проте, депутати не прислухалися до закликів Януковича проявити розум. У перший же день у Раді трапилося і блокування трибуни, і навіть бійка. Точніше, невелике зіткнення між депутатами з фракцій БЮТ і Партії регіонів. Під час перерви «бютівці» намагалися пройти до президії і заблокувати її. У свою чергу, «регіонали» намагалися їм перешкодити, у результаті почалася невелика бійка безпосередньо в президії парламенту.

Серед учасників зіткнення були народні депутати від БЮТ Олег Ляшко, Андрій Кожем’якін, Роман Забзалюк і «регіонал» Дмитро Шенцев, а також інші представники Партії регіонів.

Тим часом, під будівлею парламенту проходять акції протесту опозиції.

Словом, політичний сезон почався. Хай живе нова сесія Ради!

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1211