25-річна жителька бразильського штату Пара, що на півночі країни, народила двоголову дитину. Малюк важить п'ять кілограмів і, на подив лікарів, почувається добре, повідомляє The Daily Mail. Хоча, правильніше було б сказати, малюки, адже медики з'ясували, що обидві голови працюють незалежно одна від одної, фактично - це дві різні особистості в одному тілі. Сіамських близнюків назвали Еммануелем та Ісусом.

Про те, що вона виношує сіамських близнюків, Марія де Назаре з'ясувала всього лише за кілька годин до пологів. Спочатку медики припускали, що в її утробі нормальні близнюки, але пізніше з'ясувалося, що це дитина з двома головами, двома шиями, але одним серцем, печінкою і легенями.

 

Щоб не піддавати життя вагітної жінки небезпеці, було прийняте рішення провести їй кесарів розтин. Зараз і мати і сіамські близнюки почуваються добре. При цьому лікарі не планують ніякого хірургічного втручання, яке зазвичай практикується у таких випадках - коли голова, чий мозок менш розвинений, видаляється, повідомляє «Newsru.com».
 
«Ми не розглядаємо можливість хірургічного втручання. Якщо обидві голови працюють однаково, як ми можемо вибирати, яку із них відрізати? Нашим першочерговим завданням є підтримувати хороший стан їхнього здоров'я і стежити за тим, як вони будуть розвиватися», - заявила головний лікар госпіталю Санта Кас Нейла Дахас.
Примітно, що це вже друга двоголова дитина, яка з'явилася на світ у Бразилії цього року. Незвичайнео немовля раніше привела на світ 27-річна Суелі Феррейра, але через кілька годин воно померло.
Втім, світ знає випадки, коли близнюки, вкладені в одне тіло, не тільки виживають, але і ведуть повноцінне життя. У даному випадку дуже показова історія 21-річних Ебігейл і Британі Хенсель.
У дівчат одне тіло, дві ноги і троє легенів, але у кожної своє серце і шлунок, правда, кровопостачання між ними спільне. Кожна із них контролює свою половину тіла, що не заважає їм нормально ходити і навіть бігати, кататися на велосипеді, а також водити автомобіль і плавати.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1079