Український фільм «Плем'я» Мирослава Слабошпицького боротиметься за один із головних призів 67-го Каннського кінофестивалю. Про це повідомив режисер фільму Слабошпицький.

Фільм претендуватиме на один із головних призів 67-го Каннського кінофестивалю - «Золоту камеру», яка вручається за кращий повнометражний дебют.

Стрічка потрапила до числа 7 номінантів на нагороди конкурсної програми «Тиждень критики», куди була відібрана із 1200 претендентів.

За словами Слабошпицького, фільм знятий повністю мовою жестів людей, які погано чують, в ньому немає субтитрів і закадрового голосу. У фільмі знімалися непрофесійні актори, які погано чують, повідомляє «УНІАН».

«Шлях стилізації під німе кіно лежав на поверхні, і мені здавалося, що якщо розповісти історію мовою жестів, буде точно такий же німий фільм, але новаторський», - зазначив він.

Як сказав режисер, він створював фільм для всіх людей, причому так, щоб фільм зрозуміли всі люди, без перекладу, якого не буде принципово.

Синопсис фільму, за словами Слабошпицького, полягає в тому, що головний герой фільму Сергій потрапляє в спеціалізований інтернат для людей з поганим слухом, де існує кримінальна організація «Плем'я». Сергій намагається зайняти своє місце в ієрархії школи і бере участь у кількох пограбуваннях. Коли герой закохується в Анну, одну з наложниць Наглядача, йому доводиться порушити неписані закони «Племені».

Каннський фестиваль буде проходити з 14 по 25 травня.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

746