Незалежно від реальних результатів фізичної активності, регулярна аеробіка або зарядка самі по собі переконують нас, що ми виглядаємо краще, - з'ясували американські фахівці Університету Флоріди. Люди, які займаються спортом, але не втрачають зайві сантиметри і кілограми, все одно відчувають себе краще і відчувають поліпшення роботи серцево-судинної системи. Медики припустили, що психологічні переваги від фізичної активності володіють більшою вигодою для здоров'я, ніж власне самі фізичні досягнення. Проаналізувавши результати 57 досліджень, експерти зробили висновок, що, починаючи займатися спортом, самооцінка людей відразу підвищується і вони починають сприймати свою фігуру менш критично, незалежно від того, на скільки кілограмів вони схуднули і чи почали виглядати як атлети, - повідомляє «АМІ-ТАСС».
Дослідники з'ясували, що лише почавши займатися фізкультурою, нам одразу здається, що ми виглядаємо краще і наша фігура стає стрункішою. При аналізі самооцінки й особистому сприйнятті своєї фігури не було зафіксовано різниці серед тих, хто займався фізкультурою періодично або регулярно - це означає, що навіть нещоденні заняття дозволяють підвищити самооцінку. Жінки і літні люди частіше повідомляли про краще самопочуття після початку фізичної діяльності. Хоча частота вправ усе ж таки грає важливу роль для поліпшення сприйняття власного тіла, їх тривалість, інтенсивність і тип не впливали на самовідчуття.
За останні 20 років усе більше людей почали негативно оцінювати своє тіло. У Сполучених Штатах 60% дорослого населення не влаштовує своя фігура. У той же час американці витрачають мільйони доларів на рік на всілякі пігулки і косметичні процедури для схуднення. Незадоволеність своїм тілом доходить до того, що люди починають приймати стероїди, вирішуються на часто непотрібні хірургічні операції, починають курити і розвивають симптоми булімії й анорексії.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом