Кабінет міністрів України має намір сконцентрувати зусилля на питаннях посилення оборони та безпеки, розвитку людського капіталу, інтеграції до ринків ЄС і низки інших питань у межах програми ЄС Ukraine Facility, що передбачає фінансування в розмірі EUR50 млрд, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Україна буде членом ЄС і НАТО. Для цього попри повномасштабну війну, продовжуємо впроваджувати реформи, які сприятимуть трансформації нашої країни та покращенню умов життя українців. Разом з урядовою командою скоординували наші кроки з реалізації змін і реформ у рамках програми Європейського Союзу Ukraine Facility, яка передбачає фінансування в розмірі 50 млрд євро протягом 4 років", - написав Шмигаль у телеграм-каналі в суботу.

"Ключові напрями роботи, на яких зосереджено уряд: посилення оборони та безпеки країни, цифровізація, інтеграція в європейські ринки, нові підходи у ветеранській та соціальній політиці, розвиток людського капіталу, енергетична незалежність. Наскрізними в модернізації нашої країни є також безпека, енергоефективність, екологічність та безбар'єрність. Ці параметри стануть обов'язковими під час відновлення України та реалізації всіх майбутніх проєктів", - додав очільник українського уряду.

Шмигаль зазначив, що ці зміни наближають Україну до перемоги, вступу до Європейського Союзу та НАТО.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

38