Некомерційна організація НореLab випустила комп'ютерну гру Re-Mission, яка вперше з наукової точки зору показує гравцям — молодим людям, хворим раком – як відбувається боротьба з тим або іншим онкологічним захворюванням в організмі людини.

Дія Re-Mission, стрілялки від третьої особи, розгортається в 2020-х роках. Головна героїня — гуманоїдний наноробот жіночої статі RX5-E, що має і майже людське ім'я Роксі.

20 рівнів гри — це 2 десятки окремих місій, які наноробот під управлінням гравця-пацієнта здійснює в організмі молодих людей з певними формами раку, передає «Мембрана».

І "друзі", і "вороги" в Re-Mission – це клітини крові, бактерії, віруси і тому подібне, що реалістично виглядають. Як зброю Роксі використовує ракети і бластери, що стріляють, наприклад, антибіотиками.

Таким чином, молоді пацієнти можуть детально розглянути, що відбувається в їх тілах, і динамічно розстрілювати своїх внутрішніх ворогів — ракові клітини.

"Ця гра дає молодим відчуття дорослої влади і контролю над їх хворобою, — повідомила президент НореLab Пат Крістен. — Дослідження для Re-Mission проводилося майже таким же способом, як і вивчення, присвячене новому медичному препарату, із строгими перевірками, заснованими на наукових принципах.

Отримані нами дані демонструють ефективність гри в поліпшенні психологічного стану і соціальної якості життя пацієнтів. Діти одержують необхідні знання про рак і згодом чітко дотримують дані режими лікування".

В даний час Re-Mission розповсюджується серед хворих людей безкоштовно. Для всіх інших вона буде доступна з 1 травня: англійську, французьку або іспанську версію гри можна буде придбати за $20. Гроші збиратимуться як пожертвування.

Всі подробиці про гру можна дізнатися з цього PDF-документа (840 кілобайтів).

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

693