За 60 років існування Хустська спортивна школа виховала кілька десятків чемпіонів України з різних видів спорту. В день ювілею привітати спортсменів прийшли почесні гості і, зокрема, активісти «ЗАСТУПу».

В рамках благодійної акції, ініційованої «ЗАСТУПом», 200 юних вихованців закладу отримали нову спортивну форму, а тренери - спортивні м'ячі для занять футболом та волейболом.«Чотири роки, як ми займаємося жіночим футболом. Дівчата дуже перспективні, вже неодноразово вигравали місцеві турніри. Тому ми дуже вдячні «ЗАСТУПу» за популяризацію спорту», - сказав тренер Хустської спортивної школи Василь Зай та додав, що завдяки благодійній ініціативі «ЗАСТУПу» спортивна школа отримала інвентар, який допоможе її вихованцям долати шлях до майбутніх перемог.В той же день, 18 жовтня, в Хусті відбувся регіональний форум політичної партії «ЗАСТУП». З понад 500 учасників заходу зі всього Закарпаття говорили лідери партії Ірина Синявська та Володимир Хоменко.Синявська зазначила, що довіра людей до «ЗАСТУПу» зростає з кожним днем. Адже, на відміну від інших партій, аграрна політсила розробила комплексний план реформ села і відродження агросектору. В її складі немає зірок спорту, естради або збіднілих олігархів. В команді професіоналів «ЗАСТУПу» - керівники агроасоціацій, сільська інтелігенція та сільгоспвиробники зі всієї України.«Крім того, у списках партії «ЗАСТУП» кілька десятків сільських голів з усіх регіонів України. І ми дуже сподіваємося, що не тільки сільська громада, але і здоровий глузд українського народу зроблять так, що ці люди стануть народними депутатами України», - сказала один з лідерів партії.

Вона додала, що «ЗАСТУП» пропонує фундаментальну програму розширення сільгоспвиробництва, розвитку нової інфраструктури для реалізації та переробки продукції. Політсила у Верховній Раді буде домагатися розширення повноважень сільських громад та прийняття і фінансування Державної програми, яка буде гарантувати сільським дітям доступ до якісної освіти, підніме якість медицини. В селах будуть не закривати, а будувати і оснащувати сучасним обладнанням дитсадки, школи, ФАПи та амбулаторії. Адже сьогодні настав час захистити себе, дім і рідну землю. Щоб мир і хліб були в кожному домі.

Нагадаємо, «ЗАСТУП» - це єдина політично активна партія в Україні, яка захищає інтереси селян та сільгоспвиробників. Політсила йде на вибори до Верховної Ради і має номер 7 у виборчих бюлетенях.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1599 грн.
118
Теги