До кінця 2014 року долар може досягти позначки в 15 гривень. Таку думку, як передає кореспондент Forum'у, у ході прес-конференції висловив економічний та фінансовий експерт, проектний менеджер Ліги Фінансового Розвитку Андрій Блінов.

«Абсолютно очевидно, що в цьому році ми повинні орієнтуватися приблизно на такі параметри українського розвитку до кінця року - падіння економіки на 10%, інфляція - 20%, обмінний курс на рівні 15 гривень за долар. Це та ситуація, яку ми на сьогоднішній день маємо», - сказав він.

Крім того, за словами експерта, уряд буде змушений збільшити дефіцит державного бюджету.

«Рішення, які прийняв уряд з фінансування української армії, з цілого ряду інших витрат і перевищення макропоказників над базовими, які закладені в бюджет - все це говорить про те, що Україна буде змушена збільшувати дефіцит бюджету і шукати додаткові джерела фінансування, в тому числі і зовнішнього боргу», - вважає Блінов.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що Міністерство фінансів України за рішенням уряду направить в золотовалютні резерви Національного банку України 340 млн дол. США, які будуть використані для підтримки курсу гривні.

Дарина Шварцман, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Туфли осень-зима Everest