Столичні правоохоронці викрили злочинну групу, учасники якої організували на території Києва порностудію і поширювали відео через Інтернет в режимі он-лайн.

Про це повідомляє Відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС України в місті Києві.

Співробітники Управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми (УБЗПТЛ), встановили, що зловмисники реєстрували на спеціалізованих сайтах дівчат, які в подальшому працювали в приміщенні порностудії.«Кожна кімната студії була обладнана комп'ютером з веб-камерою для онлайн-відеозйомки. На початку «знайомства» клієнт спілкувався з обраною дівчиною безкоштовно, а коли бажав побачити «приватне шоу» - повідомляв про це моделі, переходив в приват-режим і за кожну хвилину перегляду «полунички» платив від 3 до 5 доларів США. 40% від загальної суми зароблених таким чином грошей отримувала дівчина», - йдеться в повідомленні.Як зазначено там само, правоохоронцями була проведена оперативна закупівля порнографічного контенту, після чого проведені санкціоновані обшуки за адресою розміщення порностудії і на квартирі організатора порнобізнесу.В ході операції правоохоронцями вилучено спеціалізоване обладнання на загальну суму 50 тисяч гривень: десять одиниць комп'ютерної техніки з веб-камерами, п'ять мобільних телефонів, більше 50 SIM-карт російських мобільних операторів.Встановлені особи понад 20 моделей, які працювали порноактрисами, проводиться перевірка на причетність до злочинної діяльності інших осіб.

Слідчим відділом Дарницького райуправління столичної міліції розслідується кримінальне провадження за ч.3 ст. 301 КК України - «Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

31