![Європарламент пришле до України «незвичайних» спостерігачів](https://for-ua.com/static/images/previews/43/435856-2.jpg)
Президент Європейського парламенту Ежі Бузек упевнений, що в четвер ця європейська інституція ухвалить позитивне рішення відносно направлення до України наглядової місії на місцеві вибори. Про це він заявив у середу на сумісній прес-конференції з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим, яка відбулася після закінчення їх двосторонньої зустрічі в Брюсселі.
Президент Європарламенту зазначив, що дане питання розглядатиметься в четвер. За його словами, ця місія буде «незвичайною, оскільки ми (представники Європарламенту - ред.) ніколи не їздимо на місцеві вибори».
Бузек нагадав, що відповідний запит поступив до нього від його українського колеги, спікера Верховної Ради Володимира Литвина, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
«Можливо, в цьому випадку ми ухвалимо позитивне рішення», - сказав він.
Як повідомляв Forum, 11 жовтня в Комітеті виборців України (КВУ) спрогнозували, що на місцеві вибори до України прибуде не більше 100 офіційних міжнародних спостерігачів.
Зокрема, ОБСЄ збирається направити до України невелику групу експертів, приблизно з чотирьох чоловік, оскільки запрошення від українських властей взяти участь у моніторингу поступило надто пізно.
Делегація Конгресу місцевих і регіональних властей Ради Європи відвідає Україну 28 жовтня-1 листопада для спостереження за місцевими виборами.
За даними на 13 жовтня, ЦВК зареєструвала 53 спостерігачі на місцевих виборах.
Нагадаємо, 11 вересня в Україні стартувала виборча кампанія по місцевих виборах. Вибори пройдуть у всіх регіонах країни, крім Києва і Тернополя, де міськради (а в столиці - і мер) були вибрані в позачерговому порядку.
Місцеві вибори відбудуться 31 жовтня 2010 року.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом