![Десять нардепів-сумісників ніяк не розпрощаються з мандатами (СПИСОК)](https://for-ua.com/static/images/previews/42/424106-2.jpg)
Нагадаємо, що шосту сесію Верховної Ради VI скликання було закрито 10 липня. За словами члена регламентного комітету Верховної Ради, народного депутата від БЮТ Василя Кравчука, депутати-сумісники отримуватимуть депутатську зарплату і привілеї як мінімум до осені.
Найбільше сумісників на сьогоднішній день у Партії регіонів — сім чоловік. Також роботу в парламенті з іншою посадою суміщають двоє депутатів з Блоку Литвина та один комуніст.
За словами Кравчука, останніми заяви про складання повноважень подали тільки двоє народних депутатів. Це Григорій Ілляшов, який 18 червня очолив Службу зовнішньої розвідки, і Микола Злочевський, якого 2 липня призначили міністром охорони навколишнього природного середовища (обидва — Партія регіонів).
У той же час львівський губернатор Василь Горбаль повідомив, що він також написав заяву про складання депутатських повноважень, яка зараз знаходиться в парламенті.
«Просто її потрібно було направити в регламентний комітет, а я направив її в секретаріат. Це технічні моменти. Сподіваюся, після виходу парламенту на роботу це питання буде вирішено», — пояснює «регіонал».
Ще один представник Партії регіонів, глава «Укравтодору» Володимир Демішкан також запевнив, що написав заяву про складання повноважень у потрібний законодавством 20-денний термін, пише «Дело».
Решта фігурантів списку — Геннадій Васильєв, Микола Джига, Вадим Гривковський, Микола Шершун і Ігор Калетник — вчора були недоступні для коментарів. Останній раніше публічно заявляв про те, що депутатський мандат допоміг йому, як главі Держмитниці, запобігти тиску з боку великих імпортерів. У той же час Калетник зобов'язався все ж таки скласти повноваження депутата.
Рекордсменом серед депутатів по терміну сумісництва є Вадим Гривковський. Він був призначений на посаду заступника директора ДП «Укрзалізничпостач» ще 22 січня 2009 року. Минулого року він написав заяву про складання повноважень, але потім відкликав її. Спікер парламенту Володимир Литвин навіть подавав до суду позов про позбавлення Гривковського мандата. За даними видання, після цього депутат все ж таки зберіг депутатство, написавши заяву про звільнення з держпідприємства. А після того, як позов був відкликаний, знову відновився на посаді.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом