Упродовж минулих вихідних з нафтопереробного заводу Одеси злили 10 400 тис. тонн дизельного палива. Про це сьогодні, 15 грудня, на прес-конференції «Історія Одеського НПЗ як зразок свавілля судової системи» повідомив відомий адвокат Віталій Махінчук.

«За вихідні дні було злито на іншу перевалку 10 400 тис. тонн дизельного палива. Фактично, гроші в розмірі 70 млн ПДВ акцизу, після чого можна було б це паливо продавати», - повідомив Махінчук, додавши, що наразі завод блокований співробітниками міліції, передають «Коментарі».

За словами юриста, паливо було перелите на базу «Синтез-Ойл», яка належить Ігорю Коломойському. На заводі перебуває збройний батальйон «Дніпро 1».

«Туди не можна зайти. Відбувається звичайна крадіжка, відбувається злив нафтопродуктів. У нас зламаним трубопроводом, який експлуатувався близько семи років тому, зливається дизельне паливо. Куди - ми не знаємо. Нібито, згідно з постановою суду. Зараз складається враження, що сама справа порушена заради справи», - підкреслив адвокат.

Також Махінчук уточнив, що це паливо належить третім особам.

«За вихідні було перелито дизельне паливо, яке не має стосунку ні до Курченка, ні до компанії ВЕТЕК. Це нафтопродукти третіх осіб. За суботу і неділю 940 тонн просто вилилися. А хто оплатить те, що вилилося?», - поставив питання Махінчук.

Як повідомлялося раніше, 22 листопада озброєні люди захопили Одеський НПЗ. За словами адвоката заводу Дениса Серебряннікова, таким чином у НПЗ хочуть відібрати нафтопродукти на $55 млн.

11 грудня співробітників заводу буквально під дулами автоматів змусили перекачувати нафтопродукти.

За словами адвоката Андрія Федура, те, що відбувається на заводі, кваліфікується як розкрадання і нафтопродуктами заводу хочуть заволодіти прямі конкуренти по бізнесу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

37