Пропонуємо Вам вибрані цитати українських політиків з 25 липня по 1 серпня.

«Зараз ми знову змушені зброєю захищати незалежність від зовнішніх зазіхань, ламати імперські плани іншої країни», - Президент Петро Порошенко про те, що українці зі зброєю в руках знову, як і 100 років тому, змушені захищати свою незалежність від зовнішніх зазіхань.

«Я, як прем'єр-міністр, дізнався про розпад коаліції по телевізору», - прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк про те, що розпад коаліції у ВР був для нього несподіванкою.

«Емоції не повинні брати гору над розумом. Внутрішніми чварами обов'язково скористається ворог. Діяти інакше - значить, відкрити другий фронт проти України», - Президент України Петро Порошенко про необхідність ухвалення Верховною Радою урядових законопроектів.

«Зараз я сиджу на телефонах і фактично обдзвонюю кожного депутата, який може дати голос», - прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк про те, як скликав нардепів на позачергову сесію ВР.

«Те, що сталося з відставкою Арсенія Петровича, - це можливість дати старт своєї виборчої кампанії. Він вирішив зробити це через демарш, протистояння з ВР», - народний депутат від фракції «УДАР» Павло Розенко про намагання Арсенія Яценюка піти з посади прем'єра.

«Він має довести справу до кінця», - народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман заявила, що її фракція не голосуватиме за відставку Арсенія Яценюка з посади прем'єр-міністра України.

«Кожен, хто наживається на сім'ї військовослужбовця, хто наживається на вартості бронежилета, каски або пального, або спорядження, - це ворог України і злочинець», - прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк про неприпустимість мародерства в армії.

«Переконаний, що компанії Ріната Ахметова ... і Коломойський будуть із задоволенням платити підвищений податок», - прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк про підвищення рентних платежів на видобуток природних копалин.

«Важливо зламати суспільство. Міф - що начебто не бере громадськість участі в боротьбі з корупцією. Бере!», - глава СБУ Валентин Наливайченко про те, що без активної участі громадськості в державі неможливо здолати корупцію.

«Народні депутати України та члени Кабінету Міністрів - усі сидітимуть на голому окладі», - прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк про необхідність позбавити народних депутатів та членів уряду всіх надбавок до окладів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские