У Києві кількість відключених від гарячого водопостачання будинків збільшуватиметься. Про це заявили в Київській міській державній адміністрації.

Директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитро Новицький попередив, що кількість будинків, відключених від гарячого водопостачання, збільшуватиметься, оскільки Київ має заощадити певну кількість газу для стабільного проходження опалювального сезону.

«Ті запаси газу, які є зараз в державі, чітко регламентовані і розподілені між регіонами. Зокрема, Києву відведено 1 мільярд 200 мільйонів кубометрів газу, які повинні бути використані на опалення. Але цієї кількості недостатньо для стабільного проходження опалювального сезону та отримання комфортної температури», - пояснив Новицький.

У зв'язку з цим, він зазначив, що київська влада готується до дуже складної зими.

«Міська влада розробляє організаційні, технічні та економічні заходи для поліпшення ситуації з тепловим господарством, серед яких: проведення заходів щодо збереження теплової енергії, підготовка будівель і споруд до зими і т.д. Це має дати нам можливість заощадити певну кількість газу для того, щоб сезон пройшов стабільно», - сказав він.

Новицький також зазначив, що держава потурбувалася про малозабезпечених українців, яким буде складно оплачувати комунальні послуги, пише «Корреспондент».

«Зараз у згідно зі змінами у законодавстві та системі надання комунальних послуг, у державному бюджеті передбачені субсидії, які спрямовані на всі житлово-комунальні послуги та компенсації саме на комунальні послуги», - розповів він.

Представник КМДА також припустив можливість здійснення перерахунків для киян, якщо під час опалювального періоду температура в будинках буде некомфортною.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

164