Російська Федерація забороняє імпорт всієї молочної продукції та молока з України з 28 липня 2014 року, повідомив помічник керівника Федеральної ветеринарної та фітосанітарної служби РФ (Россільгоспнагляд) Олексій Алексєєнко.

«Пізніше сьогодні будуть підписані відповідні документи», - заявив Алексєєнко.

За його словами, заборона насамперед пов'язана з постачанням з України небезпечної сирної продукції.

«Продукція не відповідає сертифікату і становить небезпеку, оскільки виготовлена із застосуванням пальмових жирів сумнівної якості та походження», - заявив Алексєєнко.

При цьому російське санітарно-контрольне відомство вважає, що ніяких наслідків для Росії в рамках Світової торговельної організації в зв'язку з новою забороною не буде, передає «ИТАР-ТАСС» 25 липня.

«Сьогодні ветеринарній службі України буде відправлено листа з пропозицією про швидкі переговори», - продовжив Алексєєнко.

Як повідомляв ForUm, Росія з 28 липня також забороняє ввезення з України продукції рослинництва в ручній поклажі, багажі та у поштових відправленнях.

У той же час Україна заборонила ввезення на територію Росії тварин, сприйнятливих до африканської чуми свиней, а також продукції, сировини та репродуктивного матеріалу із них.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом