Студенту Національного медичного університету ім. О. Богомольця В. Моторному, який брав участь у блокуванні ректорату під час зміни керівництва університету, присвоїли іменну стипендію. Про це він повідомив під час сьогоднішньої прес-конференції.

За його словами, ця стипендія призначається студентам, які мають хорошу або відмінну академічну успішність і демонструють свідомість та громадянську позицію.

«Я особисто є стипендіатом іменної стипендії «пам'яті Миколи Михайловича Амосова». У мене успішність 4,6 бала, займаюся громадською роботою всі 5 років свого навчання, а останнім часом досить жорстко відстоював свою позицію», - сказав він, повідомляє «utro.ua».

На запитання журналіста про те, коли була призначена іменна стипендія, Моторний відповів, що це було зроблено в червні 2014 року.

«Мені її призначила Рада факультету в червні цього року», - зазначив активіст.

Водночас Моторний не пояснив, чому протягом п'яти років ігнорували його активну діяльність і призначили стипендію саме цього року, коли в.о. ректора стала К.Амосова.

Нагадаємо, за словами студентів цього університету, новопризначений ректор Амосова позбавила стипендій тих, хто підтримував ректора В.Москаленка. Разом із тим, ті студенти, які підтримували її, підробили оцінки заради отримання підвищених стипендій. Студенти університету неодноразово зверталися до Амосової, щоб вона припинила неправомірні дії своїх студентів-активістів, однак ніякої реакції від неї не було.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом