Апеляційний суд Києва скасував рішення Печерського районного суду про поновлення Віталія Москаленка на посаді ректора Національного медичного університету імені Олександра Богомольця.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Так, згідно з повідомленням, 30 липня колегією суддів Апеляційного суду міста було розглянуто справу за апеляційними скаргами ректора Національного медичного університету ім. Богомольця та міністра Міністерства охорони здоров'я.

Справа розглядалася за участю представника Москаленка, представника Міністерства охорони здоров'я та двох представників Національного медичного університету.

За результатами розгляду апеляційних скарг Апеляційний суд не погодився з висновками суду першої інстанції, у зв'язку з чим рішення Печерського районного суду було скасовано.

Як відомо, 4 липня Печерський райсуд поновив Москаленка на посаді ректора Національного медичного університету ім. Богомольця, але МОЗ оскаржив це рішення.

11 червня Національний медичний університет ім. О.Богомольця обрав Амосову новим ректором.

Як повідомляв ForUm, співголова Антикорупційного комітету НМУ Володимир Моторний заявив, що є всі підстави стверджувати, що віце-президент НАМН України Москаленко, проти повернення якого виступив колектив викладачів та студентів університету, «відзначився» у гучній кримінальній справі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом