Дніпропетровський «Дніпро» програв італійському «Інтеру» на виїзді з рахунком 1:2 у п'ятому турі групового етапу Ліги Європи УЄФА.

На 16-й хвилині рахунок у матчі відкрив капітан клубу Руслан Ротань. На 28-й хвилині Євген Коноплянка міг збільшити перевагу «Дніпра», але не реалізував пенальті.

Уже через дві хвилини півзахисник «Інтера» Здравко Кузманович зрівняв рахунок. На 50-й хвилині аргентинський форвард Пабло Освальдо вивів «нерадзуррі» вперед і цей гол у підсумку став переможним для господарів поля, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

У ще одному матчі групи F французький «Сент-Етьєн» на своєму полі зіграв внічию 1:1 з азербайджанським «Карабахом».

Перед останнім туром «Інтер» з 11 набраними очками забезпечив собі вихід в 1/16 фіналу. «Сент-Етьєн» і «Карабах» набрали по 5 пунктів. В активі «Дніпра» - 4 очки. В останньому турі «Дніпро» приймає на своєму полі «Сент-Етьєнн», «Карабах» зіграє на домашньому стадіоні з «Інтером».