Збірна команда України посіла друге загальнокомандне місце на чемпіонаті світу з бойового самбо (WCSF), який пройшов 16 грудня в Москві. У змаганнях взяли участь 112 спортсменів з 16 країн світу.

Як повідомляє Федерація бойового самбо, українська збірна завоювала 2 золоті, 4 срібних та 1 бронзову медалі, посівши у загальнокомандному заліку друге місце. Володарями золотих медалей стали Дмитро Парубченко і Ярослав Амосов. Срібні нагороди отримали Арсен Тайгібов, Дмитро Шаповал, Владислав Парубченко і Олексій Харченко.

На перше місце в загальнокомандному заліку вийшла Росія, отримавши 5 золотих і 2 бронзових медалі. Третє місце посів Таджикистан.

Керівництво Федерації бойового самбо України, в особі президента федерації Ельхана Велієва висловило подяку почесному президенту ФБСУ, лідеру громадського руху «Український вибір» Віктору Медведчуку за допомогу в організації участі збірної команди України в чемпіонаті.