У Поклюці (Словенія) завершилася перша гонка етапу Кубка світу з біатлону, де у жіночому спринті 3-тє місце посіла українка Валентина Семеренко, повідомляє офіційний сайт Міжнародного союзу біатлоністів.

Семеренко не допустила жодного промаху під час стрільби, але відстала від головних суперниць за швидкістю проходження дистанції. Чеська спортсменка Габріела Соукалова випередила Семеренко на 24,7 секунди, а італійка Доротея Вієрер - всього на 6,3 секунди.

Таким чином, Семеренко завоювала першу медаль для України на цьому етапі змагань, повідомляє УНІАН.

У програмі етапу КС в Поклюці також значиться чоловіча спринтерська гонка, яка відбудеться у п'ятницю (19 грудня), чоловіча та жіноча гонки переслідування (субота, 20 грудня) і мас-старти (неділя, 21 грудня).

Етап Кубка світу в Словенії є останнім офіційним змаганням з біатлону в 2014 році.