В Поклюці (Словенія) завершилася жіноча гонка переслідування в рамках етапу Кубка світу з біатлону, де бронзову медаль завоювала українка Валентина Семеренко.

Таким чином, спортсменка завоювала другу бронзу на цьому етапі поспіль.

Українка пішла в гонку під третім стартовим номером за підсумками спринту, що відбувся в четвер. Більш того, під час проходження дистанції вона навіть вийшла на друге місце. Але промах на третьому вогневому рубежі і зайві 150 метрів дистанції на штрафному колі не дозволили українці поборотися за срібло.

Переможницею гонки стала Дар'я Домрачева з Білорусі - 29 хвилин 55,9 секунди, другою фінішувала фінка Кайса Маккарайнен - 10,0 секунд відставання, третьою Семеренко - 36,8 секунди відставання, обігнавши всього на 0,4 секунди Доротею Вієрер з Італії, повідомляє УНІАН.

Етап КС у Поклюці триватиме до неділі. Сьогодні також відбудеться гонка переслідування у чоловіків, а завтра - чоловічий та жіночий мас-старти.