Футбольний Крим є і буде українським. Про це заявив Президент України Петро Порошенко в ході зустрічі з президентом Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Мішелем Платіні, повідомляє прес-служба Глави держави.

Порошенко повідомив, що, повертаючись з аеропорту, побачив під стінами своєї Адміністрації півсотні футбольних фанів, які вимагали не віддавати кримські клуби Росії.

«Я підійшов до них і пообіцяв боротися, щоб російський чемпіонат проходив у Криму, тому що це наша земля», - сказав Глава держави. «Крим є і буде українським», - підкреслив Порошенко.

Президент УЄФА Мішель Платіні повідомив, що УЄФА створив робочу групу з цього питання. Налагоджений постійний діалог між президентом УЄФА і почесним президентом Федерації футболу України Григорієм Суркісом, який також був присутній на зустрічі.

За словами Платіні, остаточне рішення буде прийняте в рамках статутних норм УЄФА на засіданні керівництва УЄФА в Лозанні 4 грудня.

Порошенко підкреслив, що для України важливо зберегти контроль над процесами щодо розвитку футболу в Криму. Він також висловив думку, що для УЄФА важливо не бути втягнутим у нефутбольні баталії навколо півострова.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

15