Затримано чоловіка, що облив зеленкою білборд представника однієї з політичних партій, повідомили ForUm'у у відділі зв'язків з громадськістю Управління МВС України в Києві.

«Співробітники полку ДАІ столиці побачили чоловіка, який намагався пошкодити білборд, кидаючи в нього пляшки з зеленкою. На місце терміново викликали міліцію Святошинського районного управління», - йдеться в повідомленні.Затриманого доставили до міліції для встановлення особи та з'ясування всіх обставин. І хоча свою провину 42-річний чоловік заперечує, про його причетність яскраво свідчать сліди зеленки на руках.Відомості про подію внесено до Єдиного обліку заяв і повідомлень Святошинського районного управління столиці.

Правопорушнику доведеться відповідати за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, санкція якої передбачає штраф від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням 20 відсотків заробітку, або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

На місце події чоловік приїхав на автомобілі з наклейками конкурентів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1599 грн.
20