Політична партія «ЗАСТУП» вимагає від влади негайно провести реформи на селі. Таку заяву зробив один із лідерів політсили Олександра Шереметьєва під час Всеукраїнських зборів сільських голів, які проходять на Полтавщині.

На її переконання, сьогодні в більшості українських сіл катастрофічна ситуація. Через масовий виїзд молоді село шаленими темпами старіє і вмирає.

«Якщо сьогодні влада не зробить кардинальних кроків для захисту села, що вже завтра всі українці можуть забути про якісні продукти на столах. Їх буде нікому вирощувати», - зазначила Шереметьєва.

Вона зауважила, що люди, які без перебільшення годують усю країну, ледве зводять кінці з кінцями. Вони отримують мізерні пенсії, за заниженими цінами продають власну сільгосппродукцію.

«Що сьогодні є в селянина? У кращому разі сезонна робота, мінімальна зарплата, розбиті дороги. У деяких селах про воду з крана і газ тільки чули. У багатьох населених пунктах немає навіть елементарних соціальних умов - закриваються дитсадки, школи, молодь просто втікає з сільської місцевості», - зазначила один із лідерів партії «ЗАСТУП».

Шереметьєва зазначила, що «ЗАСТУП» розробив унікальну комплексну програму реформ - «За рідну землю!». І звертається до всіх політиків із закликом об'єднати зусилля для порятунку села та захисту сільгоспвиробників.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
2591 грн.
49