Президент України Петро Порошенко привітав країну з Днем державного прапора.

«Вітаю всіх нас з Днем державного прапора», - звернувся Порошенко до українців під час офіційної церемонії підняття державного символу на Софійській площі, як передає кореспондент ForUm'у.

Президент також особисто привітав зі святом юних українців, які підтримують українських військових.

«Країна, в якій ростуть такі діти, як Петро Зубар і Тарас Кротько, має велике майбутнє і буде єдиною, тому що Петро з Донбасу, а Тарас - з Галичини», - висловив упевненість Порошенко.

Він нагадав, що 16-річний Петро близько місяця ховав український герб в Артемівську, а 10-річний Тарас передав гроші, зібрані ним на планшет, для допомоги українській армії.

Президент пообіцяв, що незабаром державний прапор повернеться на державні установи Луганська і Донецька.

«Державний прапор вже знову майорить над Слов'янськом, Краматорськом, Артемівськом, Лисичанськом і Костянтинівкою. На мера чекають жителі Донецька і Луганська. Я обіцяю - дочекаються», - сказав Порошенко.

Після завершення церемонії Президент взяв участь у святковому молебні у Софійському соборі, бути присутнім на якому дозволили виняткво президентського прес-пулу.

Як повідомляв ForUm, Порошенко доручив Кабінету Міністрів створити організаційний комітет з підготовки та відзначення 23-ї річниці Незалежності України, зокрема, на 24 серпня передбачений парад військ у Києві та Одесі.

Яніна Ткачук, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом