Київський міський голова Віталій Кличко прогнозує, що реконструкцію транспортної розв'язки на Поштовій площі буде завершено до кінця цього тижня. Про це повідомляє його прес-служба.

«Реконструкцію транспортної розв'язки на Поштовій площі буде завершено до кінця тижня, і вже з наступного понеділка кияни зможуть швидко і безперешкодно дістатися до центру столиці», - сказав він.

Він зазначив, що після завершення відповідних робіт в 1,5 рази збільшиться пропускна здатність транспортної розв'язки на Поштовій площі і проблем з рухом транспорту цією важливою дорожньою артерією не виникне.

У свою чергу керівник «Київавтодору» Володимир Жуков розповів, що до понеділка будуть готові всі проїзди та тротуари, встановлено зовнішнє освітлення, розмітку, виконано всі елементи безпеки - починаючи від дорожніх знаків і завершуючи колесовідбійними брусами та напрямними огородженнями. Крім того, розв'язка буде прикрашена жовто-блакитними розписами і банерами.

Повну реконструкцію Поштової площі, за словами київського міського голови, планується завершити до Дня Києва, у травні 2015 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом