У Севастополі в понеділок близько 60 працівників інженерно-будівельних частин Будівельного управління Чорноморського флоту Міноборони Росії пікетували адміністративну будівлю цієї установи з вимогою виплатити заборгованість по зарплаті.

Пікетники тримали в руках плакати з написами «Нас обікрало МО Росії!», «Російська воєнщина влаштовує геноцид севастопольців», «Путін, віддай нашу зарплату» та інші.

За твердженням пікетників, у багатьох з них борги по зарплаті з листопада 2008 року. У той же час за цей період вони отримали безліч «відписок» з боку як командування ЧФ РФ, так і правоохоронних органів РФ, з приймальні Президента РФ, повідомляє «УНІАН».

Активістів турбує, що зараз йде процес банкрутства підприємства (на адміністративній будівлі підприємства замість вивіски «Будівельне управління ЧФ МО РФ» вже висить табличка «Інженерно-будівельні частини ЧФ РФ» - ред.), тому вони зайнялися підготовкою до проведення акцій протесту, аж до голодування.

Крім того, учасники пікету заявили про свій намір звернутися за допомогою до голови Севастопольської міської держадміністрації Валерія Саратова.

Ніхто з будівлі до пікетників не вийшов.

У свою чергу Саратов, відповідаючи на брифінгу на відповідне запитання журналістів, заявив, що має намір підняти цю проблему під час робочої зустрічі з командуючим ЧФ РФ віце-адміралом Володимиром Корольовим. За твердженням Саратова, він «це питання піднімав у своєму листі на ім’я Президента Росії Дмитра Медведева», який він вручив главі Російської державі 4 жовтня в ході російсько-українського саміту в Геленджику.

Він додав, що «заборгованість по Будівельному управлінню - 10 млн. грн.». За словами Саратова, «тупіковость питання полягає в тому, що сьогодні це підприємство нічим уже не володіє. Ось ця неврегульованість до кінця господарських відносин російського флоту і Севастополя в цьому позначається. Тому що земля знаходиться в оренді у Росії, а все майно, яке знаходиться на цій землі, є українським».

За словами глави Севастополя, у нього призначена зустріч з командуючим ЧФ РФ, «думатимемо, як виходити з цієї ситуації».

Нагадаємо, 21 квітня Дмитро Медведєв і Віктор Янукович підписали в Харкові угоду про продовження присутності ЧФ в Криму на 25 років.

27 квітня Рада ратифікувала цю угоду .

Читайте по темі: Харківський пакт залишив Севастополь біля розбитого корита?

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

462