Уряд запропонував податкові канікули неіснуючим юридичним особам. Таку думку в кулуарах парламенту висловила народний депутат від НУ-НС, заступник голови партії «За Україну!» Ксенія Ляпіна.
«Податкові канікули - це повна фікція. Запропонована концепція податкових канікул не вкладається ні в які привабливі рамки, тому вводиться тільки для підприємців, які надають побутові послуги і для юридичних осіб, яких у природі бути не може», - зазначила вона.
«Для юридичних осіб податкові канікули запропонували тим підприємствам, які на рік повинні мати оборот не більше 100 тис. грн. А в цю суму неможливо вкласти навіть нарахування зарплати хоч би трьом працівникам підприємства - директорові, бухгалтерові та одному найнятому робітникові. Це означає, що уряд запропонував податкові канікули неіснуючим юридичним особам, оскільки в природі немає підприємства, яке могло б проіснувати цілорічно з оборотом до 100 тис грн. Ніхто не створюватиме юридичну особу для річного обороту в 100 тис. грн», - підкреслила депутат, повідомляє «ЛІГА».
«Це стосується і фізичних осіб-підприємців, які надають побутові послуги, оскільки що таке «побутові послуги», визначатиме Кабмін. Це буде, наприклад, ремонт взуття, якого і так залишилося небагато, тому що вони на оренду приміщень витрачають більше, ніж їм дадуть податкові канікули», - резюмувала політик.
Нагадаємо, 19 січня 2010 року парламент затвердив календарний план проведення 6-ої сесії Верховної Ради України VІ скликання. Згідно з цією постановою, шоста сесія Верховної Ради повинна завершитися 9 липня.
Як повідомляв ForUm, 17 червня Верховна Рада України підтримала у першому читанні запропонований Кабінетом Міністрів Податковий кодекс. За ухвалення у першому читанні проекту кодексу проголосували 247 депутатів при мінімально необхідних 226.
15 червня Кабмін вніс проект Податкового кодексу у Верховну Раду, який складається з 495 сторінок.
У ньому уряд, зокрема, пропонує скасувати 10 місцевих податків і зборів. Окрім цього, проект припускає введення місцевого туристичного збору у розмірі 0,5-1% від вартості нічлігу в місцях тимчасового мешкання. Дія транспортного податку поширюватиметься на літаки і вертольоти.
Проект також передбачає звільнення від оподаткування 80% прибутку підприємств, отриманому від продажу на митній території України енергозберігаючого устаткування.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом