Сьогодні у депутатів Верховної Ради з'явився шанс проявити справжній патріотизм і турботу про людей, для цього необхідно почати з малого: внести зміни в законодавство і посилити мораторій на стягнення майна громадян України. Про це сьогодні заявив лідер громадського об'єднання «Рух за справедливість» Іван Карасьов.

«Прийнятий у червні цього року закон містить безліч юридичних лазівок, якими користуються співробітники українських банків і виселяють людей. На підставі виконавчого напису нотаріуса сотні громадян України вже втратили своє єдине житло і це свавілля необхідно зупинити», - сказав він.

За його словами, законопроект передбачає заборону стягнути на підставі виконавчого напису нотаріуса житлове нерухоме майно, що відповідає критеріям, визначеним у законі про мораторій, а також заборону на примусове виселення мешканців такого житлового майна.

Нагадаємо, 24 грудня Комітет Верховної Ради з питань фінансової та банківської діяльності затвердив рішення рекомендувати парламенту прийняти законопроект про внесення змін до Закону України «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті».

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

23