Міністерство охорони здоров'я України отримало гуманітарну допомогу від Всесвітньої організації охорони здоров'я та Фонду народонаселення ООН на загальну суму більше трьох мільйонів гривень.

Про це заявив перший заступник Міністра охорони здоров'я України Василь Лазоришинець, повідомляє прес-служба МОЗ України.

Черговий транш гуманітарної допомоги від ВООЗ містить 90 медичних наборів для невідкладної допомоги, до складу якого входять ліки та вироби медичного призначення. Один такий набір дозволяє надавати допомогу тисячі особам протягом трьох місяців.

Гуманітарний вантаж спрямують у Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Луганську і Харківську області. Цим областям також передадуть дев'ять наборів, які сформовані з розрахунку один набір - на обслуговування десяти тисяч осіб протягом майже 3 місяців. Крім того, на склади ДП «Укровакцина» поставлені чотири набори з травматологічним наповненням і п'ять - з протидіарейними.

Фонд народонаселення ООН своєю чергою передав Україні 50 наборів для надання акушерсько-гінекологічної допомоги. Загальна вартість наборів, призначених для оперативних втручань та проведення реанімаційних заходів для матерів і новонароджених, становить близько мільйона гривень.

Медичні набори забезпечать потребу населення в хірургічній акушерсько-гінекологічній допомозі для 1,8 млн осіб у тримісячний період. До їх складу входять хірургічні інструменти, шовний матеріал, витратні матеріали та найнеобхідніші медикаменти: анальгетики, протизапальні, антибактеріальні, кровоспинні препарати та розчини для інфузій.

МОЗ України також очікує від ЮНІСЕФ як гуманітарну допомогу 90 акушерських наборів.

«Акушерський комплект буде містити основні лікарські засоби, вироби медичного призначення та витратні матеріали, а також базове стерилізаційне та реанімаційне обладнання для медичних установ. Один такий акушерський комплект відповідає основним вимогам і призначений для прийняття близько 50 нормальних неускладнених пологів», - повідомив Лазоришинець. Цей вантаж Україна планує отримати 29 грудня.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
3276 грн.
56