У Міністерстві охорони здоров'я України підготовлено наказ про створення робочої групи з метою невідкладного вирішення питання дообладнання реабілітаційних центрів для учасників антитерористичної операції. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«У МОЗ зараз створюється робоча група, яка терміново доопрацює питання обладнання реабілітаційних центрів для учасників АТО. Центри функціонуватимуть на базі госпіталів для ветеранів війни, які діють в кожній області України, вони мають певну матеріальну базу та персонал. Відповідно, такий резерв потрібно просто вдосконалити і в умовах економічної кризи ефективно використовувати», - цитує прес-служба першого заступника міністра охорони здоров'я Василя Лазоришинця.

За його словами, робоча група налічуватиме 10 фахівців, серед яких представники Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства соціальної політики, МОЗ, Державної служби з питань інвалідів та ветеранів і волонтери.

Він також зазначив, що на нещодавньому засіданні комітету ВР України у справах ветеранів та інвалідів за участю фахівців МОЗ прийнято рішення про розробку проекту закону України про реабілітацію учасників АТО.

Як повідомляв ForUm, раніше в МОЗ заявили, що шпиталі мають резерв для проведення реабілітації військовослужбовців, котрі отримали поранення під час проведення антитерористичної операції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
2648 грн.