У Міністерстві закордонних справ України вважають, що сьогоднішня ратифікація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС означає, що ніхто і ніщо не зможе змінити європейський курс України.

Про це сказав на брифінгу директор департаменту політики та комунікацій МЗС України Євген Перебийніс.

«Сьогоднішня ратифікація Угоди про асоціацію означає, що більше ніхто і ніщо не зможе змінити європейський курс України. Все тепер залежить від нас самих. І наступним кроком має стати вступ в Європейський союз», - сказав Перебийніс.

Він зазначив, що Угода про асоціацію - це всеосяжний покажчик модернізації України за європейським зразком. За словами Перебийноса, мова йде про всі ключові сфери життя держави - від неупередженого європейського правосуддя до соціальних гарантій. «Ратифікація фактично означає згоду держави перетворити всі зобов'язання, що випливають з Угоди, на основу національної програми реформ», - сказав Перебийніс, повідомляє «УНІАН».

Він підкреслив, що синхронна ратифікація угоди ВР та Європейським парламентом - це не тільки символічний крок, це прояв реальної солідарності ЄС з народом України в його реалізації європейського вибору.

Нагадаємо, 16 вересня Верховна Рада України і Європейський парламент синхронно ратифікували Угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом