Україна і НАТО вже працюють над новою річною програмою співпраці, повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

«Ми вже сьогодні працюємо з секретаріатом НАТО щодо відпрацювання нової річної національної програми, де будуть в повному обсязі представлені всі реформи, і ми узгодимо з ними їх логіку та тимчасові рамки і будемо послідовно йти цим шляхом», - сказав Клімкін.

За словами міністра, ключовим пріоритетом буде досягнення всіх стандартів, які необхідні у сфері безпеки та оборони, а також реформ, які повинна провести держава для євроатлантичної інтеграції, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Сьогоднішнє засідання (Верховної Ради. - Ред.) має і символічне, і історичне значення, оскільки Україна позбулася позаблокового статусу і зараз має всі механізми та форми гарантування національної безпеки. Для того щоб пройти шлях у напрямі євроатлантичної інтеграції, нам необхідно провести реформи, значна частина з яких відповідає тому, що ми повинні зробити щодо імплементації Угоди про асоціацію з Євросоюзом», - сказав міністр.

Як раніше повідомляв ForUm, 23 грудня Верховна Рада України внесла зміни до законів України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» та «Про основи національної безпеки України», що передбачають відмову від позаблокового статусу країни.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
3379 грн.
30