У Сочі завершилися фінали в спринтерських гонках урамках Паралімпіади, де «срібло» і дві «бронзи» завоювали представники збірної України.

Всього було розіграно шість комплектів нагород у різних дисциплінах на дистанції 1 км.

У першому ж фіналі - чоловічому спринті серед сидячих спортсменів - третє місце виборов Максим Яровий. Українець змагався на дистанції одразу з трьома росіянами, тоді як два спортсмени зі США під час гонки сильно відстали. У підсумку, Яровий зумів випередити Ірека Заріпова, прийшовши на фініш на 0,7 секунди раніше від суперника. Переможцем у цьому виді програми став Роман Пєтушков, друге місце посів Григорій Муригін.

Україна завоювала другу медаль у жіночих змаганнях в категорії «стоячи». Юлія Батенкова відстала на 4,5 секунди від росіянки Анни Міленіної, прийшовши на фініш другою. Третє місце на рахунку ще однієї росіянки Олени Кауфман, яка відстала від українки на 0,3 секунди. У свою чергу українка Олександра Кононова у боротьбу за нагороди втрутитися не зуміла, зайнявши 5-те місце з відставанням від переможниці в 20,2 секунди, повідомляє «УНІАН».

Третя нагорода була завойована в останньому виді програми - жіночому спринті для спортсменів з порушенням зору. Тут, третьою перетнула фінішну межу Оксана Шишкова. Вона на 13,1 секунди відстала від переможниці Михаліни Лисової з Росії. Друге місце на рахунку ще однієї росіянки Олени Ремизової. Разом із тим Шишкова на 7,5 секунди випередила ще одну росіянку Юлію Будалєєву.

Таким чином, за підсумками п'яти днів змагань Паралімпіади на рахунку збірної України 14 нагород - 3 «золота», 4 «срібла» та 7 «бронз».

Зимові Паралімпійські ігри проходять в Сочі з 7 по 16 березня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1814